بهترين جستجوي پروازها بهترين جستجوي پروازها .

بهترين جستجوي پروازها

پارك هاي تفريحي از پكن تا پوكت

پارك هاي تفريحي از پكن تا پوكت

پكن

پكن پايتخت جمهوري خلق چين و جزء پرجمعيت ترين شهرهاي جهان مي باشد. شهر پكن در سال ۲۰۱۴ بيشتر از ۲۱٬۵۱۶٬۰۰۰ ميليون نفر سكنه داشته‌ است و به همين دليل رتبه دوم جمعيت در چين را بعد از شانگهاي دارد و مركز سياسي، فرهنگي و آموزشي كشور چين است. همچنين فرودگاه بين‌المللي پكن دومين فرودگاه پر رفت و آمد جهان از نظر تردد مسافران مي باشد. پكن تاريخي حدود سه هزار ساله دارد و در هشت قرن اخير و در بيشتر دوره ها پايتخت كشور چين بوده ‌است. پكن در المپيك ۲۰۰۸ ميزبان بوده و منتخب برپايي المپيك زمستاني ۲۰۲۲ هم مي باشد و نخستين شهري است كه هم المپيك تابستاني و هم المپيك زمستاني را ميزباني و برگذار خواهد كرد. پكن دارنده بناهاي تاريخي ۵۰۰۰ ساله از گذشتگان خود است، به همين دليل سالانه گردشگران بسياري با تهيه بليط هواپيما چارتر پكن به آنجا عظيمت مي كنند. لازم به ذكر است كه المپيك ۲۰۰۸ هم ايفاي نقش پر رنگي در شناساندن پكن به عنوان يكي از بزرگ‌ ترين شهرهاي جذب كننده توريست و تبديل كردن آن به شهري بين المللي داشته است.

پكن

پارك شيجينگشان Shijingshan  پكن

پارك شيجينگشان Shijingshan  در شهر پكن كشور چين اولين و كهن ترين پارك در شهر پكن است كه در سال پذيراي بسياري از توريستها و مسافران تور هاي چين مي باشد و از جاذبه هاي مهم توريستي پكن است. پارك شيجينگشان بسيار وسيع و داراي قسمت هاي مختلفي است كه هر قسمت طراحي و زيبايي منحصر بفرد خود را دارد. پارك شيجينگشان  سال 1986 ميلادي در  پكن تاسيس و از آن زمان تا امروز دائماً در حال گسترش مي باشد. قسمت هاي قديمي شيجينگشان در بخش غربي اين مكان است كه مي شود از آن بازديد كرد. استفاده از خط يك متروي پكن ساده ترين راه دسترسي پيشنهادي جيبوجت به مسافران تور چين مي باشد.

پارك شيجينگشان پكن

پوكت

پوكت يكي از  بهترين و زيباترين جزيره ها در تايلند و در جنوب غربي اين كشور است. پوكت 543 كيلومتر مربع مساحت دارد و بر اساس آمار سرشماري نهايي كه در اين شهر در سال 2015 صورت گرفته جمعيتي بالغ بر 386/605 نفر را در خود گنجانده است. زبان رسمي پوكتي ها تايلندي است. واحد پول رايج پوكت نيز بات است. طبق اين مسئله كه هر ساله توريست هاي بيشماري از سراسر جهان به پوكت سفر مي كنند، آوازه ي آن در كل دنيا پيچيده است و پوكت را بين گردشگران تور پوكت به جزيره ي بهشتي معروف كرده است. پوكت نيز هم اندازه‌اي بانكوك و پاتايا بين توريست ها محبوبيت زيادي دارد و توجه همه را در سراسر جهان به خود جلب كرده است. بسياري از گردشگران با رزرو بليط هواپيما پوكت و سفر به اين شهر زيبا، به دنبال سواحل و اقامتگاه هاي جزيره اي زيباي آن هستند. با وجود اين همه زيبايي، اين جزيره گران ترين شهر كشور تايلند محسوب مي شود. صددرصد گزينه هاي كم هزينه تري هم وجود دارد، ولي اقامتگاه هاي پر زرق و برق آن در مقابل هر نقطه ديگر جنوب شرقي آسيا، پر هزينه هستند.

پوكت

پارك تفريحي فانتاسي پوكت

پارك تفريحي فانتاسي پوكت بيشتر از ۵۶۰ هزار متر مربع مساحت دارد و داراي بازي ها و سرگرمي هاي زياد و متنوع و فروشگاه هاي صنايع دستي است. در سفر به پوكت و رفتن به پارك تفريحي فانتاسي حتما رستوران هاي بسيار بزرگ تايلندي به همراه غذاهاي بين المللي آن را فراموش نكنيد. در پارك تفريحي فانتاسي پوكت اجراي بسيار زيباي فيل ها در كاخرا توجه شما را به خود جلب مي كند و شما مي توانيد به آن ها نزديك شويد و شبي پر از خاطره هاي زيبا و تاثير گذار را در سفر به پوكت از خود به يادگار بگذاريد. پارك فانتاسي معماري جالب و ساختماني بي نظير دارد.اين امر باعث شده جزء يكي از بهترين جاذبه هاي توريستي پوكت شود. نمايش راس ساعت ۲۰:۳۰ آغاز و درب هاي آنجا به روي ميهمانان و توريست ها باز مي شود.

پارك فانتاسي پوكت

پارك هاي تفريحي در سراسر جهان بي شمارند و در سفر به هر كجاي دنيا و رفتن به پارك تفريحي آن شهر لحظات بسيار خاطره انگيزي براي شما رقم زده خواهد شد. شما مي توانيد از طريق مراجعه به سايت جيبوجت، با بهترين جستجوي پرواز ها مواجه شويد و با خريد بليط هواپيما به كشورهاي بي نظير مورد نظرتان سفر كرده و از سفر خود لذت ببريد.


برچسب: بليط هواپيما،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۹:۰۵ توسط:jibojet موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :